Pirminės sveikatos priežiūros centras
Registratūros telefonas Registratūra, informacija: +370-000
Šiandien:
 
PradinisInformacijaPaslaugosNaujienosKontaktai
Naujienų prenumerata:
Mūsų teikiamos paslaugos

ŠEIMOS GYDYTOJO, VAIKŲ LIGŲ GYDYTOJO

https://nutresinherbapureear.com/
Check!
https://nutresinherbapureear.com/

Šeimos gydytojo praktika, tai gydytojo pagal įgytą šeimos gydytojo profesinę kvalifikaciją ir nustatytą kompetenciją  atliekama priminė ir tęstinė asmens, šeimos ir bendruomenės nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar ligos sveikatos priežiūra, kai pacientai priimami gydytojo kabinete ar jo namuose. Gydytojų tikslas – plėtoti šeimos mediciną kaip specialybę, kartu gerinti pirminės sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir gyventojų sveikatą, labiau priartėti prie pacientų. Šeimos ir vaikų ligų gydytojas - tai pirmoji pagalba, patarimai, užuojauta, supratimas žmogaus sveikatos labui. Tai gydymo pradžių pradžia, kas yra svarbiausia ir ypatingai sąlygoja tolimesnį gydymą. Visų ligų sėkmingo gydymo rezultatas priklauso nuo laiku pastebėto susirgimo, laiku atliktų tyrimų. Kiekviena šeima, besirūpinanti savo ir savo artimųjų sveikata, gali palengvinti savo organizmo kontrolę, priimant gydytojo pagalbą. Tai būdas turėti gydytoją, kuris būtų šalia jūsų, priimtų ir padėtų visais atvejais, kai jūsų sveikatai prireikia pagalbos.

GYDYTOJO ODONTOLOGO

Išvengti dantų skausmo, džiaugtis gražia šypsena Jums padės gydytojai odontologai, užtikrinantys kokybiškas ir saugias odontologines paslaugas, kabinete dirbantys su itin geros kokybės sertifikuotomis medžiagomis bei šiuolaikine, pažangia, modernia aparatūra. Pas mus teikiamos aukštos kokybės odontologinio gydymo ir burnos ligų profilaktikos paslaugos  suaugusiems bei vaikams, kuriems vykdoma dantų ėduonies profilaktika padengiant krūminius dantis silantais, t.y. medžiagomis mechaniškai uždengiančiomis dantų vageles ir įdubas, kad į jas nepatektų bakterijos ir angliavandeniai. Ši paslauga kompensuojama iš PSDF ir taikoma vaikams nuo 5 iki 13 metų.

GYDYTOJO AKUŠERIO GINEKOLOGO

Įstaigoje įrengtas modernus kabinetas, kuriame dirba aukštos kvalifikacijos gydytojos akušerės – ginekologės. Atliekama asmens sveikatos priežiūra, apimanti moters lyties organų ligų bei su nėštumu susijusių būklių ir ligų diagnostika, gydymas ir profilaktika.

GYDYTOJO CHIRURGO

Chirurginiame kabinete dirba ilgametę darbo patirtį turintis gydytojas chirurgas. Darbas vykdomas vadovaujantis šeimos gydytojo norma ir apima visų amžiaus grupių pacientų chirurginių ligų prevenciją, pagrindinių simptomų, jų komplikacijų, operacinio gydymo indikacijų nustatymą, dažniausiai chirurgijoje vartojamų vaistų skyrimo indikacijas, kontraindikacijas bei šalutinį poveikį.

LABORATORIJOS

Laboratorija teikia paslaugas, reglamentuotas šeimos gydytojo normoje - atliekami hematologinis kraujo, šlapimo, C reaktyvaus baltymo, gliukozės, cholesterolio tyrimai nemokamai. Teikiamos mokamos paslaugos, atliekant kitus reikalingus tyrimus, nereglamentuotus šeimos gydytojo normoje.

PROFILAKTINIO SVEIKATOS TIKRINIMO

Viena iš svarbiausių veiklos krypčių yra profilaktinė medicina.
PsorilaxĮmonėms, sudariusioms sutartį dėl dirbančiųjų sveikatos tikrinimo, prieinamomis kainomis, maksimaliai trumpu ir patogiu laiku, išvengiant eilių, atliekame privalomus profilaktinius sveikatos tikrinimus. Įvertinę darbdavių ir dirbančiųjų pageidavimus, pakeitėme savo darbo laiką ir šiuo metu esame viena įstaiga rajone dirbanti nuo 7.00 val. Darbo patirtis parodė, kad pasirinkta profilaktinių sveikatos tikrinimų tvarka ir organizavimas tenkina besitikrinančių poreikius ir lūkesčius.
Paslaugų kainos reglamentuotos 2000-05-31 LR SAM įsakyme Nr. 301. Esant mažesnei komisijos apimčiai, kaina gali būti koreguojama.
 Individualia tvarka besikreipiantiems maksimaliai trumpu ir patogiu laiku, išvengiant eilių, teikiamos sekančios mokamos asmens sveikatos priežiūros paslaugos
Profilaktinis sveikatos tikrinimas:

Vairuotojų mėgėjų – 35 Lt
Vairuotojų profesionalų – 40 Lt
Norinčių įsigyti civilinį ginklą – 40 Lt
Geležinkelio darbuotojų – 27 Lt

Darbuotojų, dirbančių galimos profesinės rizikos sąlygomis (sveikatai kenksmingų veiksnių poveikyje ar pavojingus darbus):

darbuotojų, dirbančių profesinės rizikos sąlygomis – 22 Lt;
darbuotojų, dirbančių kenksmingų cheminių veiksnių įtakoje – 19 Lt;
darbuotojų, dirbančių kenksmingų biologinių veiksnių įtakoje – 14 Lt;
darbuotojų, dirbančių kenksmingų pramoninių aerozolių įtakoje – 23 Lt;
darbuotojų, dirbančių kenksmingų fizikinių veiksnių įtakoje – 15 Lt;
darbuotojų, dirbančių kenksmingą fizinio perkrovimo darbą – 15 Lt;
darbuotojų, kuriems leidžiama dirbti tik iš anksto pasitikrinus ir vėliau periodiškai besitikrinantiems sveikatą dėl užkrečiamų ligų – 5 Lt.

Sveikatos tikrinimas vykstant į užsienį – 25 Lt

 

PROCEDŪRŲ KABINETO

  • atliekamas pirminis žaizdų sutvarkymas ir jų sutvarstymas
  • injekcijos į raumenis, poodį ir veną
  • skrandžio plovimas
  • šalinami svetimkūniai iš ausies išorinės landos
http://www.fitness-shop.lt/biostenix-sensi-oil-puiki-ausu-higiena/
Click here!
http://www.fitness-shop.lt/biostenix-sensi-oil-puiki-ausu-higiena/

 

 

 

Adresas:
Naftininkų, I aukštas, Mažeikiai.
Darbo laikas:
Pirmadieniais:     7.00–19.00 val.
Antradieniais:     7.00–19.00 val.
Trečiadieniais:    7.00–19.00 val.
Ketvirtadieniais:  7.00–19.00 val.
Penktadieniais:   7.00–19.00 val.
Šeštadieniais:     9.00–11.00 val.
Sekmadieniais:   Nedirbame.
Nedarbo metu paslaugas teikia VšĮ Mažeikių ligoninės priėmimo skyrius.
Registratūra, informacija:

Tel.: 8-002
Mob.: 8-001
Faksas:
8-000

 

Bioveliss tabs cena

© 2008. Sveikata šeimai, UAB
Pirminės sveikatos priežiūros centras
Pradinis
Informacija
Paslaugos
Naujienos
Kontaktai
Sukūrė: Infoma