Pirminės sveikatos priežiūros centras
Registratūros telefonas Registratūra, informacija: +370-000
Šiandien:
 
PradinisInformacijaPaslaugosKontaktai
Informacija pacientams

  

http://www.fitness-shop.lt/biostenix-sensi-oil-puiki-ausu-higiena/
Click here!
http://www.fitness-shop.lt/biostenix-sensi-oil-puiki-ausu-higiena/

1. Informacija apie sveikatos būklę, ligos diagnozę, medicininio tyrimo duomenis, gydymo metodus ir gydymo prognozę pacientui pateikiama jam suprantama forma, paaiškinant specialius medicinos terminus. Informuodamas apie gydymą gydytojas paaiškina pacientui gydymo eigą, galimus gydymo rezultatus, galimus alternatyvinius gydymo metodus ir kitas aplinkybes, kurios gali turėti įtakos paciento apsisprendimui sutikti ar atsisakyti siūlomo gydymo, taip pat apie pasekmes atsisakius siūlomo gydymo. Informacija neteikiama pacientui prieš jo valią, tačiau toks jo noras turi būti aiškiai išreikštas, ir apie tokį paciento pageidavimą pažymima jo ambulatorinėje kortelėje.

   2. Informacija nepilnamečiui pacientui, jo tėvams ar globėjams pateikiama jiems suprantama forma. Jeigu yra nesutarimų tarp nepilnamečio ir jo tėvų ar globėjų, gydantis gydytojas pateikdamas informaciją, vadovaujasi nepilnamečio interesais.

   3. Nepilnametis pacientas, kuris gydytojo nuomone gali teisingai vertinti savo sveikatos būklę, turi teisę savarankiškai kreiptis ir spręsti dėl jam siūlomo gydymo. PsorilaxGydantis gydytojas nepilnamečių tėvų ar globėjų prašymu informuoja nepilnamečio įstatyminio įstatyminius atstovus apie gydymą, tačiau, nepilnamečiui paprašius, tokia informacija gali būti ir nesuteikta, jeigu tai gali pakenkti nepilnamečio paciento interesams, jeigu kiti teisės aktai nenustato kitaip. Jeigu nepilnametis yra hospitalizuotas, apie tai informuojami jo tėvai ar globėjai.

Bioveliss tabs cena
Adresas:
Naftininkų, I aukštas, Mažeikiai.
Darbo laikas:
Pirmadieniais:     7.00–19.00 val.
Antradieniais:     7.00–19.00 val.
Trečiadieniais:    7.00–19.00 val.
Ketvirtadieniais:  7.00–19.00 val.
Penktadieniais:   7.00–19.00 val.
Šeštadieniais:     Nedirbame 
Sekmadieniais:   Nedirbame
Nedarbo metu paslaugas teikia VšĮ Mažeikių ligoninės priėmimo skyrius.
Registratūra, informacija:
Tel.: 8-002
Mob.: 8-001
Faksas:
8-000
© 2008 - 2016. Sveikata šeimai, UAB
Pirminės sveikatos priežiūros centras
Pradinis
Informacija
Paslaugos
Kontaktai
Sukūrė: Infoma